OBÓZ MŁODZIEŻOWY -> BUŁGARIA - Złote Piaski ( Budapeszt, Bałczik, Nessebar, Aquapark Petroland )

kod:  

Rodzaj wyjazdu:obozy
Zakwaterowanie:
Dojazd:
Wyżywienie:

 

OBÓZ MŁODZIEŻOWY


Bułgaria – Złote Piaski
wiek: 12 – 18 lat


 Znalezione obrazy dla zapytania nessebarZnalezione obrazy dla zapytania obozy młodzieżowe


Złote Piaski
– nazywana Perłą Bułgarskiej Riwiery głównie za sprawą szerokich plaż, słońca, ciepłego morza i malowniczych lasów, a oprócz tego tętni życiem dzień i noc, to nie ma czasu na nudę!

 


Zakwaterowanie:

 

 

Hotel DANA PALACE *** - położony jest 450 m od plaży, prz głównej promenadzie w centrum Złotych Piasków. W hotelu znajduje się basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami, recepcja, restauracja z tarasem, taras, sklepik spożywczy, sklepik z pamiątkami, sala z lustrami i parkietem. Oprócz tego boiska do piłki nożnej i siatkówki w hotelu i na plaży. Pokoje 4-, 5- osobowe oraz apartamenty 6-osobowe (2 pokoje połączone drzwiami, łazienka i wc oddzielnie, apartamenty z widokiem na morze/basen). Wszystkie pokoje z pojedynczymi łózkami, łazienką. W pokoju szafki nocne, szafa, tv, lodówka, klimatyzacja. W hotelu odbywają się animacje w j.polskim oraz dyskoteki.

Wyżywienie:
3 posiłki dziennie w czasie pobytu w Złotych Piaskach lub opcja All Inclusive: dopłata na miejscu 17,50 EUR/pobyt (w opcji All Inclusive dodatkowo: przekąska popołudniowa, kawa, herbata, woda, soki od 10:30 – 22:00 podawane w lobby bar).
Pierwsze świadczenie w obiekcie – kolacja, ostatnie – obiad. Pozostałe świadczenia zgodnie z opisem w programie.

Zapewniamy:
- transport autokarowy

 

  • zakwaterowanie (7 noclegów w Bułgarii oraz 1 nocleg w Budapeszcie)

  • wyżywienie

  • realizację programu

  • opiekę pedagogiczną

  • ubezpieczenie NNW i KL

  • opiekę medyczną


 

Program:

 

DZIEŃ 1:

wyjazd z kraju i przejazd przez Słowację do Budapesztu. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

DZIEŃ 2:

po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem (komunikacją miejską): plac Bohaterów, pałacyk Vajdahunyad, parlament, wzgórze zamkowe z basztami rybackimi, kościół Macieja, plac św. Trójcy. Po południu obiad i wyjazd w kierunku granicy. W czasie przejazdu kolacja w postaci suchego prowiantu. Nocny przejazd przez Serbię do Bułgarii.

DZIEŃ 3:

w czasie przejazdu śniadanie i lunch w postaci suchego prowiantu, przyjazd do Złotych Piasków, zakwaterowanie. Zapoznanie się z bazą noclegową oraz okolicą. Wieczorem kolacja i nocleg.

DZIEŃ 4–9:

pobyt w Złotych Piaskach i realizacja programu: – wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele, wycieczka autokarowa Bałczik + Kaliakra – wizyta w jednym z najbardziej urokliwych miasteczek bułgarskich jakim jest Bałczik. Położone nad morzem, otoczone wapiennymi skałami z przepięknym ogrodem botanicznym sprawia, że malownicze widoki zapierają dech w piersiach. Przylądek Kaliakra uznawany jest za fenomen przyrody. Wąski, dwukilometrowy cypel oraz pozostałości rzymskich budowli, a także pojawiające się nieopodal delfiny przyciągają rzesze turystów, wędrówki po okolicy; gry integracyjne i terenowe, zabawy sportowe, realizacja programu fakultatywnego, dyskoteki i inne zajęcia rekreacyjne, korzystanie z animacji w hotelu, dla chętnych wyjścia do lokalnych dyskotek (PR Club, Malibu; wstępy dodatkowo płatne ok. 4,5 EUR/wstęp).

DZIEŃ 10:

po śniadaniu wykwaterowanie z obiektu, czas wolny. Obiad. Przejazd do Nessebar, najstarszego miasta w Bułgarii. Podczas spaceru po mieście zobaczymy a ntyczną c zęść miasta, pasmo ruin pradawnych murów jeszcze z przed 1500 lat, wąskie uliczki, schody, schodki, drewniane i kamienne domy, liczne stragany, budowane w różnym okresie czasu cerkwie. Kolacja w postaci suchego prowiantu. Nocny przejazd do Serbii.

DZIEŃ 11:

przejazd do Serbii, śniadanie w postaci suchego prowiantu. Następnie 9 godzinny pobyt w Aquaparku Petroland w Novy Sad. Aquapark położony jest na powierzchni 7 ha i proponuje swoim gościom 6 basenów: m.in. basen ze sztuczną falą, basen relax, basen dla dzieci, rwącą rzekę, baseny ze zjeżdżalniami; zjeżdżalnie o różnej wysokości i długości, plaże na których można odpocząć lub skorzystać z przestrzeni do uprawiania sportu. Na terenie Aquaparku można skorzystać z usług gastronomicznych; podczas pobytu posiłek w formie fast food na terenie Aquaparku. Wieczorem kolacja w postaci suchego prowiantu, wyjazd w kierunku Polski.

DZIEŃ 12:

przyjazd do Polski. Przyjazd do niektórych miejscowości nastąpi w nocy 12/13 dzień.


PROGRAM FAKULTATYWNY:

  • Jeep safari - ok.20 € - Niezapomniana wyprawa dla chcących przeżyć fantastyczną przygodę. Przejazd jeepami oraz rozmaite gry, zabawy, konkursy. (realizowane przy min. 15 osobach)

  • Warna + Delfinarium - ok.26 € - Wizyta w jednym z najdłużej istniejących delfinarium w Warnie, gdzie delfiny prezentują specjalne układy choreograficzne – pokaz około 30 min. Ponadto zwiedzanie miasta: Park Primorski, łaźnie rzymskie, Port Warneński, Katedra Zaśnięcia Bogurodzicy (realizowane przy min. 15 osobach)

  • Warna Shopping - ok.10 € - (realizowane przy min. 15 osobach)

  • Wyjście do Aquapolis - ok.18 € - Aquapolis jest uznawany za najpiękniejszy park wodny we wschodniej Europie – utrzymany jest w stylach mauretańskim i śródziemnomorskim, przez co cieszy się niepowtarzalnym charakterem. Powierzchnia 40 000 m2 jest połączeniem parku krajobrazowego z atrakcjami wodnymi. Baseny, zjeżdżalnie, bar w basenie, snack bar, restauracja na plaży, bar na plaży - (realizowane przy min. 15 osobach)


TERMINY I CENY:


02.07 – 13.07.2015

1 597 zł

09.07 – 20.07.2015

1 597 zł

16.07 – 27.07.2015

1 597 zł

23.07 – 03.08.2015

1 597 zł

30.07 – 10.08.2015

1 597 zł

06.08 – 17.08.2015

1 597 zł


+ dodatkowo dopłata za miejsce wyjazdu. W przypadku SZCZECINAjest to 169złsza.